Warsztaty RUAH 3.02.2018- zapisy otwarte!

Kategorie: Bez kategorii

PO RAZ KOLEJNY WARSZTATY RUAH W KRAKOWIE!

plakat Ruah

Ruah to jednodniowe, intensywne rekolekcje dla osób 35+, pełne konferencji i modlitwy. Obok cieszących się wielkim zainteresowaniem, dwudniowych rekolekcji Talitha Kum (do 35 lat) są one bardzo żywym czasem kontaktu z Panem Bogiem.

Ufamy w miłość i dobroć Jezusa, który nie pozostawia nas na ziemi „sierotami”. Jest wciąż z nami i pragnie posyłać każdemu swojego Ducha, tak abyśmy żyli pełnią życia, według Jego wspaniałego planu względem każdego z nas na każdym etapie naszego życia!

Rekolekcje odbędą się 3 lutego 2018 r. przy kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Krakowie, Os. Szklane Domy 7. Zapraszamy osoby w wieku 35+. Koszt warsztatów to 30 zł (obiad i poczęstunek).  Zapisy przez formularz dostępny TUTAJ  oraz pod numerem tel. 577 625 722.

Czy chcesz przyjąć to, co On już dla Ciebie przygotował?

„Ja zaś będę prosił Ojca, a innego Pocieszyciela da wam, aby z wami był na zawsze –  Ducha Prawdy(…) Nie zostawię was sierotami: Przyjdę do was.  Jeszcze chwila, a świat nie będzie już Mnie oglądał. Ale wy Mnie widzicie, ponieważ Ja żyję i wy żyć będziecie.”

(J 14:16-19)

Dodał: Przymierze Miłosierdzia Kraków

Dodaj komentarz