Warsztaty Ruah 19.01.2019 r. – zapisy otwarte!

Kategorie: Bez kategorii

Ruah to jednodniowe, intensywne rekolekcje dla osób poszukujących ożywienia, odnalezienia głębszego sensu życia poprzez żywą relację z Panem Bogiem. Intensywny program przewiduje serię konferencji, modlitw oraz świadectw osób, które spotkały w swoim życiu miłość Chrystusa i pragną się tą radością dzielić.

Ufamy w miłość i dobroć Jezusa, który nie pozostawia nas na ziemi „sierotami”. Jest wciąż z nami, bez względu na to, jak nisko upadamy i pragnie posyłać każdemu swojego Ducha, tak abyśmy żyli pełnią życia, według Jego wspaniałego planu względem każdego z nas na każdym etapie naszego życia. On mówi do Ciebie „Zrób Mi przyjemność, że Mi oddasz wszystkie swe biedy i całą nędzę, a Ja Cię napełnię skarbami łask” (Dzienniczek św. s. Faustyny, 1485).

Czy chcesz przyjąć to, co On już dla Ciebie przygotował?

„Ja zaś będę prosił Ojca, a innego Pocieszyciela da wam, aby z wami był na zawsze –  Ducha Prawdy(…) Nie zostawię was sierotami: Przyjdę do was.  Jeszcze chwila, a świat nie będzie już Mnie oglądał. Ale wy Mnie widzicie, ponieważ Ja żyję i wy żyć będziecie.”

(J 14:16-19)

Rekolekcje odbędą się 19 stycznia 2019 r. przy kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Krakowie, Os. Szklane Domy 7. Zapraszamy osoby w wieku 35+, które wcześniej nie uczestniczyły w warsztatach Talitha Kum. Koszt warsztatów to 35 zł (obiad i poczęstunek).  Zapisy przez formularz dostępny TUTAJ  oraz pod numerem tel. 518 081 893.

plakat

Dodał: Przymierze Miłosierdzia Kraków